Rota Bilgileri
Başlangıç Noktası:
Anatolia Kız Apartı
Varış Noktası:
Vasıta:
Tahmini Varış:
Mesafe:

Hakkımızda

Nasıl ki bir aile çocuğuna LYS´ye (Lisans Yerleştirme Sınavı) girinceye kadar her türlü desteği vermeye çabalar, onu günlük koşuşturmalardan uzak tutup başarılı olması için önünü açmaya çalışır; biz de Anatolia Kız Apartları’nda, öğrencilerimize aileleri gibi yaklaşıp, sorunlarına çözüm bulup, rahat, samimi, güvenli ve konforlu bir yaşam mekanı sağlayarak, başarıya giden yolda önlerini açmaya çalışmaktayız.

Yaşanan ortam kadar huzur, paylaşım ve dostluğun insan yaşamında ki önemine inanmaktayız. Öğrencilerimizin konforunu bu açıdan da değerlendirdiğimiz için salt maddi apart koşulları değil sosyalleşme ve birliktelik ortamı yaratmaktayız. Bunun içinde apartımızda gerçekleştirdiğimiz sosyal faaliyetler ve kültürel geziler sayesinde kızlarımız birlikte zaman geçirmenin keyfine vararak ve gurbette ki ailelerinden ayrı olmanın getirdiği yalnızlık hissinden sıyrılıp, sosyalleşirler.

Uzun ders çalışma süreçlerinden bunaldıklarında ise ortak dinleme salonumuzda beraber çay içip, sohbet ederek dinlenme salonumuzdaki çeşitli aktivitelerle (örn. oyunlar, sinema keyfi) yada Fitness salonumuzda özel eğitmen eşliğindeki pilates ve aerobik derslerine katılarak, derslerinin getirdiği yoğun stresten, bir nebze de olsa, kurtulurlar. Bütün bu imkanlar öğrencilerimizin günlük hayatlarında daha mutlu ve dolayısıyla daha başarılı olmalarını sağlamaktadır.

Öğrencilerimiz, apartımızın ferah, bütün mobilyaları ve beyaz eşyaları mevcut dairelerinde; 2 veya 4 kişi beraber yaşayarak, mutfakta birlikte yemek yiyip, hoşça vakit geçirirler. Öğrenim yaşamları boyunca, kendileri gibi eğitimli insanlarla, yapacakları bu paylaşımlar sayesinde , daire arkadaşları ile hayatları boyunca sürecek arkadaşlıklar kurarlar. Oluşan bu sıkı dostluklar sayesinde, kızlarımızın daha sonraki mesleki hayatlarında da birbirlerine destek olduklarını görmekteyiz.

Başarılı bir öğrenim süreci içerisinde derslerine konsantre olabilmeleri için odalarımızda; herkesin kendine ait çalışma masası ve büro sandalyesi bulunmaktadır. Ayrıca isteyen öğrencilerimiz lüks ve konforlu etüt salonumuzda derslerine daha da rahat bir şekilde çalışabilir.

Apartımız kablolu ve kablosuz, fiberoptik altyapıya sahip olup yüksek hızda Internet hizmetimizden bütün öğrencilerimiz ücretsiz olarak faydalanabilirler. Mutfak ve banyo temizliği zamanın büyük bir bölümünü aldığı için, temizlik personelimiz bu işleri onlar için yapar ve kızlarımıza dinlemeleri ve ders çalışmaları için daha fazla zaman kalır.

Kızlarımızın her yere kolayca ulaşabilmesi için Anatolia Kız Apartları Eskişehir´in tam merkezinde, Üniversite Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Anadolu Üniversitesine yürüyerek 5 dakika mesafede, Osmangazi Üniversitesine giden Tramvay durağı ise hemen apartımızın önünde bulunmaktadır. Apartımız 2011 yılında deprem yönetmeliğine uygun standartlarda, yüksek kaliteli malzeme kullanılarak inşa edilmiş ve çağdaş tasarım ürünü mobilyalarla (örneğin: IKEA) donatılmıştır.

Girişte 24 saat boyunca bir güvenlik görevlisi beklemekte olup, 32 adet güvenlik kamerasıyla binanın ortak alanındaki hareketlilik sürekli kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca kartlı geçiş sistemi sayesinde binaya giriş çıkışlar kontrol altında olup bu sayede öğrencilerimize son derece emniyetli ve güvenli bir yaşam ortamı sunulmaktadır.

Eskişehir´de bir kız öğrenci için daha rahat, güvenli ve konforlu bir yaşam mekanı YOK.

Apart Hizmetleri & Özellikleri

Apart Özellikleri

Apartman Görevlisi
Asansör
Bahçe
Bilgisayar Odası
Çamaşırhane
Çizim Odası
Dairelerde Balkon
Dinlenme Odası
Etüt Odası
Fitness Salonu
Jeneratör
Kafeterya
Kantin
Mescid
Ortak Mutfak
Otopark
Teras
Yangın Uyarı Sistemi

Daire Özellikleri & Eşyalar

Banyo
Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Eşya Dolabı
Kişisel Çalışma Masası
Kitaplık
Klima
Kombi
Kombi
Komidin
Merkezi Isıtma
Mutfak
Oda Telefonu
Ortopedik Yatak
TV + Uydu

Hizmetler

24 Saat Sıcak Su
24 Saat Yönetici
Akşam Yemeği
Elektrik Faturası Kiraya Dahil
Ev Temizliği
Güvenlik
Güvenlik Kamerası
Havuz
Isınma Faturası Kiraya Dahil
Kablolu İnternet
Kablosuz İnternet (Wifi)
Kahvaltı
Kartlı Giriş
Öğle Yemeği
Özel Ulaşım Servisi
Parmak İzi Okuma
Su Faturası Kiraya Dahil
Süper Lig & 1. Lig Maç Yayını

Rota Çiz & Mesafe Hesapla

Yürüme mesafesi 35 dk ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Toplu taşıma mesafesi 1 saat ve 2 aktarmadan daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Araba mesafesi 1 saat ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.