Armoni Kız Yurdu

Rota Bilgileri
Başlangıç Noktası:
Armoni Kız Yurdu
Varış Noktası:
Vasıta:
Tahmini Varış:
Mesafe:

Hakkımızda

Ataşehir'deki kız öğrenci yurtları ve Ataşehir'deki öğrenci apartları içerisinde sahip olduğu konaklama ve Ataşehir'deki yurt fiyatları anlayışını bir adım ileri taşıyarak öğrencilerin eğitim hayatı boyunca evlerindeki sıcaklığı , konforu ve güveni aratmayacak bir yıl sunuyor . Ataşehir'deki kız öğrenci yurdu fiyatları içerisinde Armoni kız öğrenci yurdu Ataşehir kız öğrenci yurtları ve Ataşehir'deki apartlar içerisinde ilk sıraya yerleşmiştir. Armoni kız öğrenci yurdu Ataşehir kız öğrenci yurdu fiyatları sıralamasında ilk yıl özel fiyatlarıyla kayıtlarımız devam ediyor.

Armoni Kız Öğrenci Yurdu,  Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Ataşehir, Kayışdağı, Küçükbakkalköy bölgesine yakınlığı ile seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

ÇAMAŞIR YIKAMA

Ataşehir kız öğrenci yurdu,eğitiminizi yaparken kıyafetlerinize de büyük bir titizlik göstermenize Kadıköy kız öğrenci yurtları fiyatları kıyaslanmasında ücretsiz çamaşır yıkama imkanı sağlar.

7/24 GÜVENLIK

Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 7/24 saat Ataşehir kız öğrenci yurtları güvenliği hizmeti ile içiniz rahat olsun.

GÜVENLIK KAMERASI

Güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkarmak ve güvenliğinizi sağlama konusunda Ataşehir kız öğrenci yurtları arasında yüksek güvenlik hizmeti vermektedir.

PARMAK OKUYUCU SISTEMI

Girişlerinizi parmak okuyucu sistemimiz ile en iyi güvenlik standartlarını sağlayarak Ataşehir kız öğrenci yurtları ile huzur içinde bir konaklama istemez misiniz?

WIFI - FIBER

En yeni teknoloji imkanları sağlanarak Ataşehir kız öğrenci yurtları arasında sıkıntısız wifi hizmetinden en hızlı bir şekilde faydalanmanız mümkün.

24 SAAT SICAK SU

7 gün 24 saat sıcak su imkanı sunan Armoni, Ataşehir kız öğrenci yurtları hizmetlerinden fazlasını vermek için kurulmuştur.

TEMIZLIK HIZMETI

Temizliği dert etmeden sadece derslerinize ve dinlenmenize olanak sağlayan Ataşehir kız yurdu sizleri bekliyor.

REVIR

Başınıza birşey mi geldi? Yaralandınız mı? Endişe etmeyin. Ataşehir kız öğreci apartı revir bölümü sayesinde tedbirinizi alın.

Rota Çiz & Mesafe Hesapla

Üniversitelere Uzaklıklar

Meslek Yüksekokulu 3,8 Km 24 dk
Edebiyat Fakültesi 14,3 Km 52 dk
Eğitim Fakültesi 14,5 Km 55 dk
Tıp Fakültesi 16,2 Km 54 dk

Bu Yurt Beni Arasın